Kertenkele Oyuncularından Set Ekibine Sürpriz

Yönetmene ve seyircilerine büyük bir sürpriz planlayan Kertenkele dizisinin oyuncuları, diziye yeni dahil olan ünlü yönetmen Murat Onbul’a büyük bir sürpriz düzenlediler. Kendi sahnelerini kendileri çekerek, tam kadro bir şekilde teknik ekip olarak çekimlerini yapan oyuncular, senaryoda yer alan arkadaşlarının sahnelerini de kendileri çektiler.

Kameraman Timur Acar, ses teknisyeni Şemsi İnkaya, set amiri Cem Emüler, makyaj sorumlusu Bihter Dinçel, boom operatörü Umut Oğuz ve yönetmenliği Sera Tokdemir’in yaptığı yeni bölümde oyuncular kamera arkasındaki hünerlerini sergilediler.

25 dakikalık bölümünün çekimlerinde set ekibinin tüm görevini üstlenen oyuncular, görevlerini başarılı bir şekilde tamamladılar.

Kendi Dizilerini Çektiler

Kertenkele

Kertenkele

Ünlü yönetmen Murat Onbul ile birlikte yönetmen koltuğuna geçen ünlü oyuncu Sera Tokdemir, yönetmenliği çok sevdiğini ve ilerleyen dönemlerde bu işi yapmak istediğini söyleyerek, arkadaşları ile birlikte bu görevi üstlenmekten keyif aldığını belirtti.

Timur Acar ise sürpriz hakkında şunları söyledi; “Yoğun bir yaşantım olmasına rağmen her zaman hayatımda yapmak istediğim şeylerin başında kamera arkasında olmak vardı. Kısa ama etkileyici bir planın kamera çekimlerini yaptım, kendi oynadığım dizideki arkadaşlarımın sahnesini çekmek benim için unutulmaz bir deneyim oldu.”

Şemsi İnkaya ise yılların getirdiği tecrübe ile ses teknisyenliği koltuğunda fazla zorlanmadığını fakat uzun yıllardır televizyon dünyasında böyle bir deneyim yaşamadığını ve bu deneyimi yaşadığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir