Beğendiğimiz Dizilerin Etkisi Altındayız

Ekranların reyting rekortmeni olan ve iki sezondur izleyicisiyle buluşan “Kara Para Aşk”ın yapımcıları bu sezon final yapacaklarını duyurdu. Ancak dizinin izleyici kitlesinin bunu olgunlukla karşıladığını söylemek pek mümkün değil çünkü ekrana en çok yakışan çiftlerden biri olan Ömer ve Elif’in aşkı izleyiciyi ekrana bağlıyor ve çarşamba akşamlarının değişmezi oluyordu.

Neden Kara Para Aşk Dizisi Bu Kadar Sevildi?

Kara para aşk dizisi

Kara para aşk dizisi

Entrika, aksiyon, ihanet ve en önemlisi de saf ve gerçek bir aşk hikâyesinin anlatıldığı “Kara Para Aşk” dizisi neden bu kadar çok sevildi? Öyle ki dizinin fanları biteceğini öğrendikleri andan itibaren sosyal medya üzerinden dizinin oyuncularına ulaşmaya çalışıyor ve bitmesini istemediklerini söylüyorlar. Aslında dizinin bu denli sevilmesinin sebebi, tam da içinde barındırdığı unsurlardan ibarettir.

Her bölümünde entrikanın tavan yaptığı ve mutlaka yeni bir sır perdesinin aralandığı diziyi izleyiciler acaba bu bölümde ne olacak diye merakla bekliyor. Bir dizi projesinin bu denli merak edilmesi ve fragmanlarının yayınlandığı andan itibaren takip edilmesi demek, başarılı olduğunu gösterir. Çünkü izleyici kendisinde merak uyandıran, sonunu çözemediği ve daha da önemlisi içinde kendini bulduğu bir aşk hikâyesi olan dizileri seviyor ve takip ediyor. Kara Para Aşk’ın büyüsü de tam da burada.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir