AV 300 En Gelişmiş Damar Görüntüleme Cihazı

AV 300 cihazı damariçi her türlü müdahalede kullanılan gelişmiş bir cihaz. Kan alırken damar bulma sorunlarında ve damar içi problemlerde aktif olarak kullanılabiliyor. Cihaz cilt üzerinden kolaylıkla kullanılabiliyor ve damarların kolaylıkla görünebilmesini sağlıyor. Cihaz kızılötesi teknolojisi ile çalışıyor ve hastaya temas etmeden deri üzerinde toplardamarın belirgin bir şekilde görünebilmesini sağlıyor.

Hastaların en çok şikâyetçi oldukları konulardan bir tanesi damar bulma sırasında oluşan iritasyonlar. AV 300 iritasyon sorunlarının son bulmasını sağladı.

av 300

av 300

AV 300 Cihaz Özellikleri Nelerdir?

Cihaz elle ve askıda rahatlıkla kullanılabiliyor. Hasta hareket etse bile toplardamarlar her şekilde cihaz tarafından bulunabiliyor. Kullanımı ve üzerinde bulunan tuşların anlaşılması ise son derece kolay. Her yaştan hastada kolay bir şekilde kullanılabiliyor. İnsan derisinin 8 mm altına kadar tarama yapabilme özelliğine sahip olan cihaz gerçek zamanlı gösterim ve tarama yapabiliyor.

damar görüntüleme

damar görüntüleme

Cihazın ağırlığının 283 gr olması kullanımı daha da kolaylaştırıyor. Kablosuz ve şarjlı olarak kullanılabilme özelliği var. Deriye temas etmeden kullanılabiliyor ve ışıkta ya da gölgede çalışabiliyor.

You may also like...

1 Response

  1. meryem dedi ki:

    merhana damar bulucu aletinizin fiyatini ogrenebilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir