Iphone 7 Sonunda Türkiye’ye Geliyor!

Tanıtıldığı günden beri dünya genelinde geniş yankı uyandıran ve herkesin ilgisini çeken Iphone 7 sonunda Türkiye’de satışa çıktı. Teknoloji marketleri gece yarısı itibariyle Iphone 7 için hazırlıklarını tamamladı ve ürünü satışa sundu. Dünya genelinde her gün milyonlarca insan Iphone 7 ile tanışırken bizler yeni tanışma imkanı bulacağız.

Iphone

Iphone

Iphone 7 ve beraberinde 7 Plus diğer Iphone modellerine oranla çokta farklı değil ama ilave edilen bazı nokta özellikler, yeni tasarım ve her şeyden önemlisi yeni bir isim Apple tutkunlarını harekete geçirdi. Türkiye’de bir süredir beklenen Iphone 7 ve 7 Plus satışa çıktı. Ne kadar talep göreceği merak konusu.

Iphone 7

Iphone 7

Neden Iphone 7?

Iphone 7 alanların ve alacak olanların bu cihazı alma nedenleri Amerikalı bir araştırmacı tarafından araştırıldı. Varılan sonuçlara bakıldığında alan kişilerin büyük bir çoğunluğunun ürünü batarya ömrünün fazla olmasından dolayı tercih ettiği gözler önüne seriliyor. Bununla beraber standart kulaklığın kaldırılması ve geliştirilen yeni kulaklıkta ürüne olan ilgiyi arttırıyor.

You may also like...

1 Response

  1. turan dedi ki:

    Çok güzel telefon. Ama çok pahalı indirimde falan yakalarsam direk alırım NET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir