”Kara Ekmek” Yeni Yayın Döneminde Çok İddialı!

19 Haziran’da merak dolu bir finalle sezona nokta koyan ATV ekranlarının sevilen dizisi Kara Ekmek 4 Eylül’de yeni yayın dönemine başlıyor.  Engin Hepileri, Özlem Yılmaz, Başak Daşman, Altan Erkekli,  Hale Akınlı,Tuğba Melis Türk, Gönen Bozbey, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu’nun rol aldığı dizinin yeni sezon bölümlerinde yeteneği ve yakışıklılığı ile popüler oyuncu Nihat Altınkaya yer alacak.

Kara Ekmek

Kara Ekmek

Kara Ekmek Hikayesi…

Gaddar üvey anne, baskıcı baba ve kardeşi Mine ile birlikte yaşayan Asiye’nin yoksul ve zor yaşantısında sevgilisinden hamile kalması ve evlenmemeye yanaşmaması ile içinden çıkılmaz bir hal alır. Asiye evden kaçmaya karar verir ve kardeşi Mine’de onu yalnız bırakmaz. İki kız kardeşin otostop çekerek çıktıkları kader yolunda enteresan gelişmeler yaşanır.

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği, Yelda Eroğlu, Gül Abus Semerci’ nin senaristliğini yaptığı başarılı dizinin yönetmeni  ise (Şehnaz Tango, Sensiz Olmuyor, Üzgünüm Leyla gibi başarılı dizilerinin de yönetmeni) Taner Akvardar. 22 Bölümü ilgiyle izlenen Kara Ekmek izleyicileri adeta ekrana bağlamıştı. Yine aynı performansın beklendiği Kara Ekmek, bu yayın döneminde de en çok izlenen diziler arasında olacağa benziyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir