Kalbim Ege De Kaldı

Sıcak yaz günlerinde, çayınızı yudumlarken izlediğiniz televizyon kanalında düşündüren ve güldüren bir dizi izlemek istiyorsanız Kalbim Ege’de kaldı dizisi çocuklarınızla izleyebileceğiniz yaz dizilerinden birisidir.  Ege’nin mistik coğrafyasında geçen dizi, oyuncu kadrosu itibari ile de oldukça güçlüdür.  Yayınladığı günden itibaren oldukça sevilen Kalbim Ege’de Kaldı dizisi Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Alper Saldıran ve Oya Unustası’nın başrollerini paylaştığı sıcak bir ege dizisidir.

Mustafa ve Zeliş’in Sıra Dışı Hikâyesi

Kalbim Ege De Kaldı Dizisi

Kalbim Ege De Kaldı Dizisi

Yönetmenliğini Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı dizinin çekimleri İstanbul ve İzmir’de çekiliyor. Birbirine zıt kutup olan ve tek ortak noktaları neneleri olan Zeliş ve Mustafa’nın hikâyesinin anlatıldığı dizi de hasta ve yaşlı olan Iraz Nene, ömrünün son demleri yaşadığı dönemde Zeliş ve Mustafa’nın köye dönmesini sağlık durumunun çok kötü olduğunu ve miras paylaştıracağını söyler.

Bunun üzerine köye dönen Mustafa ve Zeliş formalite icabı da olsa evlenirler ancak bu formalite gerçek tutkulu bir aşk’a dönüşür. Sevdiklerinizle izleyebileceğiniz sıcak ve samimi bir dizi olan Kalbim Ege’de Kaldı yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi toplandı.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir