Kadınların En Nefret Ettiği Erkek Davranışları

Erkeklerin önem vermeden yaptıkları bazı davranışlar, kadınlar tarafından itici bulunur. Erkekler özellikle başka kişilerin yanında seslerini yükselterek konuşur ve bu durum kadını rahatsız eder. Erkeklerin çoğu küfürlü konuşmayı sever. Toplum içinde küfür etmekten çekinmedikleri için bu durum kadınları çileden çıkarabilir.

ilişki hataları

ilişki hataları

Kadınları Rahatsız Eden Erkek Davranışları

Kadınların çoğu futboldan ilgilenmez. Sürekli maç izleyen ve maçtan konuşan bir erkek de kadınlara itici gelir. Kadınlar erkeklere oranla daha çok duygu ve düşünceleriyle hareket ederler. Kadınlar daha detaycıdır. Erkeklerin çoğu sevdikleri kadının bu tarz detaylara dikkat ettiğini önemsemez. Kadın daha çok konuşmak ve birlikte eğlenmek ister. Vurdumduymaz takılan erkekler de kadınlar tarafından pek sevilmez.

Bazı erkeklerin kaba şekilde yemesi de kadınları rahatsız eder. Birlikte yemek yemeye gittiklerinde erkeklerin hızlı yemek yemeleri ve yemek sırasında kaba davranış sergilemesi kadını rahatsız edebilir. Erkeklerden geç gelen mesajlar bazı zaman kadınları çok sinirlendirir. Duygusal yapıya sahip olan kadınlar her zaman merak edilmek ister.

ilişkiler

ilişkiler

Kadınlar bir eğlenceye ya da davete katıldıklarında uzun bir hazırlanma süreci geçirir. Erkeklerin çoğu ise sabırsızlık yapar ve hemen dışarı çıkmak ister. Aceleci davranmayan ve kadının hazırlanmasına önem veren erkeklerin daha fazla tercih edildiği bir gerçektir. Saatler süren iş konuşmaları ya da erkek arkadaşlarıyla yaptığı espriler de kadınlara ilginç gelmeyebilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir