Yeni Nesil Otomobil Modifiye Ekipmanları

SUV, sedan veya hatcback otomobiller için geliştirilen tavan bar modelleriyle otomobilinizi özelleştirebilir, daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu ekipmanlar orijinal tavan barı, yan sanayi tavan barı ve OEM tavan barı olarak üç kalite ile üretilmektedir. OEM, orijinal ile birebir özelliklere sahip yedek parçalardır. Çok daha ekonomik bir seçenektir. Genellikle tavan çıtası sektöründe OEM parçalar talep görmektedir. 

Otomobil Tavan Barı

Otomobillerin tavanına veya tavan bölümünden kapılara sabitlenerek konumlandırılan tavan barları, görsel ve fonksiyonel olarak birçok avantajı beraberinde getirir. Özellikle küçük hacimli bagajlara sahip otomobiller için çok iyi bir depolama çözümüdür. Birçok farklı tasarım ve model çeşitliliği ile otomobiliniz için gösterişli bir tavan barı satın alabilirsiniz. Bu ürünler, yasal olarak herhangi bir gereklilik taşımamakla birlikte, otomobilin hacminden daha büyük bir boyutta olmamalıdır. Orijinal, yan sanayi ve OEM tavan barları, ilgili otomobil markasına ve modeline özel olarak üretilmektedir. Bu da kullanımını güvenli, yasal prosedürlere uygun ve fonksiyonel hale getirmektedir.

Tavan Barı Kullanmak Neden Avantajlı?

Aracında tavan barı bulunan kullanıcılar, bisiklet, port bagaj, kayak malzemeleri, vb. pek çok malzeme türü için ekstra bir alana sahip olur. Tavandaki barlara sabitlenerek uzun yolculuklarda dahi güvenle eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Özellikle hatcback araçlarda söz konusu olan dar bagaj hacimleri için sürücülere büyük kolaylık sağlar. Bu donanımların araca kattı görsellik, kullanıcıların bu ürünü tercih etmelerindeki bir diğer sebeptir. Tavan barı kullanımında, üreticinin belirlediği kullanım prosedürlerine uymak önemlidir. Maksimum taşıma ağırlığı, ölçüleri, hangi araçlara uyumlu olduğu gibi konularda üreticinin belirttiği hususlara dikkat etmek gerekir.

Tavan Barı Satan Firmalar

Otomobil yan sanayi sektöründe pek çok üretici, kendi mamullerini veya farklı markaları kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Tavan barı satan firmalar, çok sayıda modeli ve ürün çeşitliliğini de beraberinde getirmektedir. Krom kaplama, alüminyum alaşımlı malzemeler, paslanmaz çelik bileşenler, dayanıklı ve yüksek mukavemetli ürünler ve bağlantı noktalarıyla son derece kullanışlı olan bu ürünleri Can Otomotiv firmasından temin edebilirsiniz. Ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için https://www.canotomotiv.com.tr/tavan-citasi sayfa linkine tıklayabilirsiniz. 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.