Siyah Gömlek Nasıl Giyilir?

Siyah renkli bir gömlek ağır ve ciddi bir görünüm yansıtıyor olsa bile sportif ve enerjik bir stili de siyah gömlekleri kullanarak yakalayabilirsiniz. Siyah gömlekleri tercih etmek isteyenler ise cinsiyetlerine göre farklı noktalara dikkat etmelidirler.

siyah gömlek

siyah gömlek

Erkekler için Siyah Gömlek

Şık bir hava yaratabileceğiniz siyah gömlekleri kumaş pantolon ve kösele ayakkabılar ile birlikte kombinleyerek iş görüşmeleriniz, toplantılarınız ve özel gecelerinizde kullanabilirsiniz. Profesyonel hayatın gerekliliği olan resmi toplantılar ve iş yemeklerinde siyah gömlek kombinleriniz ile özgüveni yüksek bir imajı dışarıya yansıtabilirsiniz. Bunun dışında siyah gömleklerinizi jean pantolonlar ile de kombinleyerek spor bir hava yaratabilirsiniz.

gömlek

gömlek

Kadınlar için Siyah Gömlek

Kadınların iş hayatlarında vazgeçilmez parçaları arasında yer alan siyah gömlekler genellikle açık renkli kalem etekler ile birlikte ya da kumaş pantolonlar ile birlikte başarılı bir kombin oluşturabilirler. Topuklu ayakkabılar ile tamamlayabileceğiniz bu kombininiz oldukça özgüveni yüksek bir stile sahip olmanızı sağlayacaktır. Siyah gömleğiniz ile mükemmel bir yüz ifadesi oluşturmak için ise kırmızı ruj ve allık kullanabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir