Mutfak ve Banyo Dekorasyonunda Öne Çıkan Renkler

Mutfak ve banyo dekorasyonu son yıllarda önem kazanan bir konu oldu. Evin atıl alanları olmaktan çıkıp, önemini her ayrıntısı ile hissettirmeye başladı. Bir çok insan, sezon renklerini bu alanlarda kullanarak, modern ve moda çizgisi sergileyen mekanlar oluşturmayı başarıyor.

Kırmızı Mutfak Dekorasyonu

Kırmızı Mutfak Dekorasyonu

Bu alanlara yönelik, özel boya, fayans, parke gibi malzemelerin öne çıkması, artık bu alanlarında yaşanılan bir yer olduğunun kabul görmesi ile mutfak ve banyolarda yenilikçi dekorasyon örnekleri kendini gösteriyor.

Mutfak ve Banyo Dekorasyonunda Ağırlığını Hissettiren Renkler

Son yıllarda mutfak ve banyo dekorasyonlarında söz sahibi renklerin ortaya çıkması, bunların yepyeni, taze fikirlerle orijinal ayrıntılara dönüşmesi, bu alanları kişiselleştirerek, kişilerin yarattıkları mekanlar ile gurur duymalarını sağlar hale geldi.

Modern Banyo Dekorasyonu

Modern Banyo Dekorasyonu

Öyle ki son yıllarda mutfak ve banyo düzenlemelerinde krem, beyaz gibi nötr renklere geçilerek, temizliği kolaylaştıran malzemeler kendini göstermeye başladı.  Eskiden sık kullanılan kahverengi mutfak dolapları, artık etkisini kaybederek, daha canlı renklerle süslenmiş duvarlara, açık renk mutfak dolabı kullanma fikri insanları cezbediyor.

Sade Mutfak Dekorasyonu

Sade Mutfak Dekorasyonu

Bu tip mekanlarda eskisinden daha fazla aksesuar kullanılarak bütünlük kazandırılıyor ve aksesuar renkleri genelinde cıvıl cıvıl ve eğlenceli halde insanların dikkatine sunuluyor.

Mutfak ve Banyo Dekorasyonunda Öne Çıkanlar

Farklı Tarzda Banyolar

Farklı Tarzda Banyolar

Mutfak dekorasyonunda ağırlığını hissettiren, kavanoz, ekmeklik, önlük, havlu, biblo, saat, küçük ev aletleri gibi önemli ihtiyaçların çoğu idealı renkler ile kendini göstererek, mutfakları evin en önemli yeri haline getirirken, banyolar ise kullanılan çiçek desenli havlular ve paspaslar, rengarenk sabunlar, küçük biblolar ile mutfaklarda yaşanan şıklıktan aşağı kalmıyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir