Hamileler Nasıl Giyinmeli?

xAnne adaylarının karınları iyiden iyiye büyümeye başladıktan sonraki en büyük sıkıntıları, ne giyeceklerine karar verememeleridir. Artık eskisi gibi her beğendikleri parçayı giyemediklerinden başlarda bu duruma biraz sinirlenebiliyorlar. Ancak önemli olan bunun geçici bir süreç olduğunu unutmamaktır.

hamile giyim

hamile giyim

Hamile Pantolonları ya da Taytlar ile Tüm Hamileliğinizi Geçirebilirsiniz

Hamileyken değişen vücut yapınıza göre kıyafetler seçmek durumundasınızdır. Örneğin karnınızı kesinlikle sıkmayan pantolonlar ya da taytlar gibi parçalar tercih etmelisiniz. Zaten sadece hamile giyimi üzerine hizmet veren markalar var ve hemen her yerde hamile kıyafeti satan mağazaları bulabilirsiniz. O mağazalarda göreceksiniz ki, hamile pantolonları kullanımı son derece rahat olan parçalardır ve iki hamile pantolonu ile hamileliğinizi gayet rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

hamile modası

hamile modası

Hamilelere özel taytlar hatta hamileler için özel olarak tasarlanmış külotlu çoraplar bile var. Elbise ya da etek giymek istediğinizde –ki hamile bayanlar en çok elbise ile rahat ederler- o zaman bu çoraplar çok işinize yarayacaktır. Her daim sadece karnınızı sıkmayan kıyafetler değil, tüm bedeninizi ve hareketlerinizi kısıtlamayacak kıyafetler tercih etmelisiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir