Giyinmeyi Bilen Bir Kişi Olmak

Giyim günlük hayatımızda hepimizin gerçekleştirdiği bir eylemdir. Aslında giyim insanın karakterini anlatan bir özelliğe sahiptir. Güzel giyinerek herkes daha şık ve güzel görünmeye ister. Ne yazık ki herkes fit bir vücuda sahip olmayabiliyor. Fakat eğer vücut tipinizi bilerek giyinmeyi öğrenirseniz her daim şık ve hoş görünmeyi başarabilirsiniz. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için güzel giyinmenin veya giyinmeyi bilmenin önemi nedir? Kısaca söz ettik.

giyinmek

giyinmek

Güzel Giyinme Konusunda Bazı Püf Noktaları

Her şeyden önce daha önce değindiğimiz gibi vücudumuzdaki proporsiyon özelliklerini çok iyi öğrenmeniz gerekir ve bu özelliklere göre kıyafetler tercih etmemiz gerekir. Vücudumuzun en çok beğendiğiniz yerlerine vurgu yapmaya çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer simit kısmınız fazla ise bu beğenmediğiniz bölgeyi kamufle etmeye çalışın.

giyinmek ve kadın

giyinmek ve kadın

Yaptığımız tüm kombinlerde özel bir parçanız mutlaka olsun. Kesinlikle bir son dakika kurtarıcısı dolabınızda bulunmalı. Mesela siyah kısa bir elbise. Son olarak kesinlikle takı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer böyle bir alışkanlığımız yoksa kısa zamanda edinmeniz gerekir.Takılar giyimde önemli bir yere sahiptir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir