Fox TV Ekranlarında Yeni Dizi: Çifte Saadet

Televizyon ekranlarında yeni sezona girildiği için neredeyse her gün yeni bir dizi daha yayınlanmaya başlıyor. Reyting sıralamalarında yüksek yerlerde kendisine hedefler belirleyen Fox TV’de yeni yayın dönemine ait olan dizileri açıklamaya başladı.

çifte saadet

çifte saadet

Fox TV ekranlarında başlayan Çifte Saadet dizisinde sıcak bir aile ortamı izleyenlere sunuyor. Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert gibi isimlerin yer aldığı dizide çocukluk aşkı Konyalı Metin’in Perihan tarafından takip edilmesi konu alınıyor.

Çifte Saadet Dizisinin Konusu

Perihan en sonunda İstanbul’a kaçarak Konyalı Metin ile evlenerek ailesini kurmaya başlıyor. Ufak bir bakkal dükkanı açan ve üç de çocuk yapan Metin, Perihan ile keyifli bir hayat geçirmeye başlar.

diziler

diziler

En ufak çocukları Mert 6 aylık dönemindeyken evden kına gecesine gitmek için ayrılan Perihan’ın otobüsü kaza yaptıktan sonra kendisinden uzun bir süre haber alınamaz. Uzun yıllar boyunca Perihan’ın yasını tutan Metin ise 6 yıl sonra Hülya ile evlenir ancak Perihan’ı hala unutamamıştır. Hülya ile yaptığı evliliğinden de çocuk yapan Metin, Perihan’ın yaşadığını öğrenince olaylar içinden çıkılamayacak bir hal almaya başlar.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir