Filtre

Filtreler bir çok alanda kullanılabilecek yapıda üretilmiş ürünlerdir. Bu ürünler öncelikle ağır hizmet malzemelerinden üretilmektedir. Fonksiyonel yapılarıyla çok farklı alanlarda tercih edilirler. Filtre özel döküm bileşikleriyle yapılmaktadır. Bu yüzden yüksek sıcaklık olan alanlara karşı dayanıklılık özelliği vardır. Bu ürünler standart bir yapı, karbon ya da paslanmaz çelikten yapılan geniş delikli metal göbekten meydana gelir.  Filtreler çeşitli sanayi alanlarında kullanılan özel ürünlerdir.

Filtre Kullanım Alanları Nelerdir?

Filtreler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürünlerin yağ tutucu özelliği vardır. Buna ek olarak havayı da belirli bir oranda geçirirler. Farklı makinelerde ya da otomatik sistemlerde motor bölümünü korumak amacıyla tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler üstün koruma sağlayabilmesi için metal mesh malzemelerden de hazırlanmaktadır. Ayrıca alüminyum ya da galvaniz şeklinde de kullanılabilir.

Bu ürünler hava filtreleri, yağ filtresi, aspiratör filtresi, karbon filtresi, gas türbün filtresi ve hepa filtresinde kullanılmaktadır. Ürünlerin geniş kullanım alanına sahip olmasının en önemli nedeni darbelere karşı dayanıklı olmasıdır. Ayrıca korozyona karşı da yüksek dayanıklılığı vardır.

Filtre Siparişi

Filtreler her türlü ihtiyaç için kullanılmaktadır. Özel dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler maliyetli yapılarıyla tasarruf etmenize yardımcı olabilir.  Bu ürünler hava , basınç ya da gaz akımı olan birçok yerde kullanılabilir. Her türlü ihtiyacınıza uygun filtre siparişi vermek için https://www.ceylanlarmetal.com/filtre  adresini tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir