En Rahat 5 Hamile Kıyafeti 

En rahat 5 hamile kıyafeti, gebeliğiniz boyunca sizi kurtaracak ve fiziksel olarak değişiminize uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bu en rahat 5 hamile kıyafeti ile gebelik döneminde göbeğinizin büyümesinin ardında, giysilerinizi kenara itip tek düze giysiler giyemeyeceğiniz veya modadan geri kalmayacağınızı özellikle belirtmek isteriz. Kadınların her yaşta, her dönemde ve her mevsim şık olmaları için moda dünyası modellerini geniş bir yelpaze içinde sunmaktadır. Bu geçiş döneminizde rahatlığınızı ve konforunuzu da sağlayan giysileri sizler için derledik.

Her Mevsim Elbise Rahatlığı

Renkler, desenler ile anne adaylarının en çok tercih ettiği giysiler arasında favori olanların başında elbiseler gelir. Elbiseler annenin enerjisini yükseltecek modellerdendir. İster yazlık isterse kışlık olsun her mevsim rahatlıkla giyebileceğiniz hatta doğum sonrasında da kalın kemerler ile kullanabileceğiniz çok amaçlı giysi modelidir. Gece davetlerinde, günlük giysilerde popüler olan hamile elbise modelleri arasında mini veya uzun geniş renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Hamile Kıyafetlerinde Tayt Şıklığı

Her renk ve desenleri ile üretilmiş modeller arasında, taytlar hamilelik giysileri arasında son yıllarda çok popülerdir. Girdiğiniz her ortamda, giyim tarzınız ile şıklığınız ile dikkatleri üzerinde toplayabilirsiniz. Tayt üzerine giyeceğiniz klasik şifon gömlekler, ofis şıklığınız veya bir basic tişört ile dilediğiniz ortama uyum sağlayabilirsiniz. Hayat kurtaran olarak ifade edilen hamile taytları tesettür giyimi tercih eden hamile kadınlarında tercihi ile tuniklerle, kazaklarla her mevsim rahatlıkla kombin oluşturabilirsiniz. Hamilelik döneminde pantolon giyimi zor olduğu için bel kısmı lastikli ve esnek kumaşlar ile göbeğinizi sıkmayacaktır. En rahat 5 hamile kıyafetler arasında taytlar mutlaka gardırobunuzda yer almalıdır.

Hamilelere Özel Jean ve Pantolonlar

Bol paçalı veya dar paçalı hamile pantolon modelleri arasında dilediğiniz tişörtlerinizle veya tuniklerinizle ya da gömleklerinizle kurtarıcı kombinler arasında yerini almıştır. Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan bu parçaları dilerseniz 5 veya 10 yıl sonra da rahatlıkla giyebilirsiniz.

Hamilelikte Salopet Dönemi

Rahat ve efil efil giysiler seçmek bu dönemi kolay atlatmanıza yardımcı olan giysilerden biri de salopetlerdir. Kısa ya da uzun modelleri ile özellikle yaz aylarında yürüyüşlerinizi rahat yapmanız için likralı kumaşlardan yapılanları tercih etmelisiniz. Çünkü birçok hamile giysilerinde likralı kumaşlar kullanılmaktadır. Salopetler hem likralı hem de rahat giyilip çıkarılması nedeniyle en rahat 5 hamile kıyafetler listesindedir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir