Canon Eos 2000D

En son teknoloji Canon EOS 2000D’nin gövdesi EOS 1315D ile aynı görünür ve çok kompakt, yuvarlak ve hafiftir. Dokunma anlamında plastik hissettirir, ancak güvenli bir tutuş sağlayan sağlam kauçuk kaplı bir tutamakla ne olursa olsun iyi yapılmıştır. Temiz kontrol düzeni, Canon 2000d’nin denenmiş ve test edilmiş formatını takip eder, üst pozlama kadranı üst plakanın sağ tarafında, açma / kapama düğmesi, flaş açılır düğmesi, giriş kadranı ve deklanşör düğmesi ile birlikte gelir.

Canon eos 2000d fotoğraf makinesi monitörünün sağ arka tarafında, yeni başlayanların çalışmasına yardımcı olmak için güzel bir şekilde düzenlenmiş dört yönlü bir kadran dahil olmak üzere diğer ana kontroller bulunur. LCD monitör, bütçeli bir modelden beklediğiniz bir şeydir – keskin bir ekranla parlak ve net, ancak daha pahalı modellerde bulacağınız yüksek çözünürlüklü, dokunmatik ekranlı veya eğilebilir özellikleri canon 2000d fiyat performansına göre muhteşemdir.

Her Kullanıcıya Uygundur

Vizör ekranı, normun üzerinde hiçbir şey sunmadan eşit derecede yeterlidir. Orta menzilli modellere alışkınsanız, bakma alanını oldukça küçük bulabilirsiniz, ancak ilk zamanlayıcıları, keskin bir ekran ve alt kısımda yeşil renkle sağlanan kullanışlı pozlama bilgileri ile ihtiyaçlar için yeterli bulacaksınız.

Canon eos 2000d fotoğraf makinesi başlangıç seviyesi modellerinin önemli bir satış noktası kullanım kolaylığıdır ve bu noktada canon EOS 2000D yüksek puan alır – renk kodlu menü sistemi ve iyi etiketlenmiş düğmeler, Q düğmesinin sunduğu işlevlerin kısayolları ile kullanıcıların ayarları kolayca bulmak ve değiştirmek için. Tabii, bazı yeni modellerde bulunan yardım kılavuzundan yoksundur ama bu çok da önemli değil. Çünkü canon 2000d fiyat avantajı bu farkı fazlasıyla kapatacaktır.

Canon EOS 2000D Özellikleri

Canon’da sunulan özellik yelpazesi yeni başlayanlar için yeterlidir ve bazı alanlar için belki fazla bile görünebilir. Çözünürlük mükemmeldir ve EOS 845D’nin beğenilerinde bulunan daha yeni tipten daha eski bir XTOS sensörü sizlere sunulur. İşlemci seçimi de tam olarak ilham vericidir. EOS 1500D’de kullanılan DIGIC 4+ kullanan canon EOS 2000D – bu modele benzer şekilde başlatılan aynasız EOS H60’ın en yeni nesil DIGIC 8’e sahip olduğunu unutulmamalıdır. Bu işlem gücü kuveti, saniyede üç kare yaya sürekli çekim hızı ve ISO 200-6000 (ISO 10600’e genişletilebilir) oldukça sınırlı hassasiyet aralığı anlamına gelir. Video kaydı Full HD (1080p) modundadır.

Beklentileriniz Fazlasıyla Karşılayacaktır

Temel gereksinimleri karşılayan bir başka alan, bir elmas dizisinde yalnızca dokuz HF noktası bulunan HF sistemidir. Canon 2000d’nin hızlı tepki veren View HF mükemmel Dual Pirios KNUS HF sistemi vardır, ki bu da bir ayrıcalıktır. Bu nedenle fazlasıyla yeterlidir ve temel bir HF kurulumuna bırakılırsınız. Çoğu yeni başlayanın isteyeceği genel çekim için duyarlı ve iyi, rakipleriyle karşılaştırıldığında, son moda bir teknolojidir. Canon 2000d fiyat– performans oranı açısından inanılmazdır.

Canon eos 2000d fotoğraf makinesi ölçüm sistemi, yeni 8.350 piksel RGT + MR sensöründen ziyade yeni 63 bölgeli çift katmanlı sensöre dayanmaktadır. Değerlendirme desenlerinin kısmi ve merkezle tutarlı bir performans gösterdiği kanıtlandığı için bu büyük bir avantajdır. – İsteğe bağlı olarak ağırlıklı ölçüm modları.

İyi kapsanan bir alan, program, manuel, diyafram ve enstantane öncelikli modları destekleyen eksiksiz sahne modları setiyle pozlama modlarıdır. Flaş modları, birinci ve ikinci perde senkronizasyonu ve flaş pozlama telafisi ile iyi bir şekilde hazırlanmıştır

Tüm Yeni Dönem Özellikler Mevcuttur

Resim Stilleri (Portre, Manzara vb.) seçimi ile birlikte, çekimler sonrasında JPEG’lere uygulanabilen ve acemilere izin veren beş yaratıcı filtre (grenli Siyah Beyaz, yumuşak odak, oyuncak kamera, minyatür efekti ve balık gözü) seçeneği vardır. Kamera içi düzenleme ile biraz denemek için mükemmeldir.

Wi-Fi (ve NFC), canon EOS 2000D’de bulunur ve kameranın görüntüleri aktarmak ve kablosuz olarak yazdırmak için akıllı telefonlara veya tabletlere bağlanmasını sağlar.

Canon EOS 2000D Performansı

Belirtildiği gibi, canon 2000D temel olarak yükseltilmiş sensörlü bir KROS 1800D’dir, bu nedenle performansında sürpriz yoktur. HF genel kullanımda duyarlıdır, ancak çerçeve boyunca kapsama eksikliği, hareketli nesneleri izlemek için uğraşırken, genellikle merkez dışı konulara odaklanmanız ve yeniden bestelemeniz gerektiği anlamına gelir.

Canon eos 2000d fotoğraf makinesi, çoğu ölçüm sistemini kandıracak iyi, bar arka aydınlatma ve karışık aydınlatma durumlarıdır. Her zaman olduğu gibi Canon 2000d JPEG’leri yumuşak tarafta olsa da, görüntü netliği çok iyidir, bu nedenle Raw önerilir.

Gürültü iyi işlenir, ISO 1800’e kadar görüntüler kullanılabilirken, dinamik aralık iyidir. Genel olarak, EOS 2000D’nin performansının yetkin olduğu kanıtlanmıştır. Neticede canon 2000d fiyat açısından sahip olunabilecek en iyi makinedir.

Ürünler için https://www.fotoaksesuar.com/urun/canon-eos-2000d-18-55mm-is-ii-dslr-fotograf-makinesi-canon-eurasia-garantili tıklayın.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir