Bol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Bol paçalı pantolonlar rahat olduğu gibi feminen bir havayı da yansıtır. Boyunuz uzun ise pol paça pantolonlar ideal bir seçim olur. Babet ya da spor ayakkabı ile giyebilir ya da topuksuz sandalet ile kombinleyebilirsiniz. Kalça kısmınız geniş ise kısa paçalı bol pantolonları tercih etmelisiniz.

Bol Paça Pantolon Şıklığı

Boyunuz kısa ise birkaç kurala dikkat ederek rahatlıkla bu tarz pantolonları giyebilirsiniz. Pantolon uzun olmalı ve yüksek topuklu ayakkabılarla giymelisiniz. Ayakkabı ise gözükmeyeceğinden kısa boylular rahatlıkla dolgu topuk giyebilir. Kısa boylu bayanlar bol paça pantolon giyeceklerse pantolonun yüksek belli olmasına dikkat etmeleri gerekir. Düşük belli pantolonlar, bacak boyunu olduğundan da kısa gösterir.

bol paça pantolon

bol paça pantolon

Bol paça pantolonlar ile kısa hırka ya da kız kazak her zaman mükemmel uyum sergiler. Yaz ayında ise kısa tişörtlerle kombinlenebilir. Kilolu bayansanız tek renkte giymeye özen gösterin. Tek renkte giymek, fazla kilolarınızı kamufle eder. Maskülen tarz yaratmak istiyorsanız, bol paçalı pantolonlarınızı ceket ile tamamlayın. Boyfriend tarzında gömlekler de aynı şekilde maskülen havayı size sağlar.

boyfriend pantolon

boyfriend pantolon

Uzun bol paçalı pantolonlar ile büstiyer tarzı üst giysi de sizleri zayıf ve şık gösterir. Kısa ceket ya da şifon gömleklerle giydiğiniz zaman gayet feminen bir görünüm kazanırsınız. Yaz ayında volanlı şapka ya da büyük kolyeler ile bol paça pantolonlarınıza farklı bir esinti getirebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir