Tercihle Göre Uygulanan Baklavalı Saç

Demir çelik sektöründe en çok kullanılan sanayi ürünü saçtır. Kullanım amaçlarına göre üretilen söz konusu saçlar çeşitlenmektedir. Baklava desenleri ile imal edilmiş olan bu çeşitlerden birine de baklavalı saclar denir.

Et Kalınlığı Ve Boyutlar Önemli

Kullanım şekline göre baklavalı saclar değişik boyutlarda ve et kalınlıklarında imal edilebilir. Söz konusu boyutlar ve et kalınlıkları dünya standartlarının belirlediği ölçüler dışına genellikle çıkamaz.

Kaliteli Ve Dayanıklıdır

Söz konusu baklavalı saclar kaliteleri ve dayanıklılığı açısından diğer saç ürünlerine göre kıyaslandığında daha iyi teknik özellikler gösterir. Onun için özel üretimler yapmak isteyen müşteriler için müşterilerde memnuniyet sağlar.

Fabrikalarda, Garajlarda Ve Depolarda Tercih Edilir

Söz konusu baklavalı saçlar özellikle fabrika, depo, garaj gibi inşaatlarda ve çelik konstrüksiyonun öne çıktığı zamanlarda yaygın olarak kullanılır.

Çalışanlara Güvenilir Ortam Sunar

Fabrikalarda ve depolarda asma katlarda taban kaplaması olarak tercih edilmesinin nedeni çalışanların herhangi bir sıvı akıntısında kaymaması ve güvenli olarak yürümelerine yardımcı olur.
Dayanıklılığı taban kaplamalarında başka bir tercih edilme medenidir.
Ayrıca prefabrik inşaatlarda sağlamlığı ve dayanıklı olması nedeni ile yan cephe kaplaması olarak kullanılır.
Dünya standartlarına göre baklavalı saçların et kalınlıkları 0,5 mm ile 1.00 mm arasında değişim gösterir. Uzunlukları 1000mm ile 12000 mm arasında değişebilir.
Enleri ise genellikle 600 mm ile 1300 mm arasındadır.

Firmamız Karaca Metal ( karacametal.com) bahsedilen dünya standartları doğrultusunda en kaliteli ve en sağlam markalı baklavalı saç ürünlerini sunmaktan kıvanç duyar. Söz konusu ürün seçiminde ve kullanımında uzman ve deneyimli profesyonel çalışanlarımız ile danışmanlık hizmeti vererek en iyi çözüm ürünlerini sunmaya çalışırız.

Müşterilerimiz internet üzerinden www.karacametal.com adresinde sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve bizim ile iletişime geçerek siparişlerini verebilirler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir