Rahat ve Şık Bir Yatak Odası

Yatak odalarınızı küçük ve dar olabilir ya da şık görmeyebilirsiniz. Birkaç küçük fikir ile yatak odalarınızı şenlendirebilirsiniz ve istediğiniz bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Öyle pahalı yatak odası takımları almaya ya da pahalı dekorasyon malzemeleri kullanmaya gerek kalmadan.

Yatak odası aydınlatma

Yatak odası aydınlatma

Pratik Fikirler

Yatak odalarınız için şıklık önemli olduğu kadar, kullanışlı olması da önemlidir. Yatak odalarınızın biçimsiz ya da küçük olması önemli değildir. Eğer yatak odanızda komidin koyacak yer yok ise, gece lambalarınızı sarkıt şeklinde kullanabilirsiniz.

Uzun bir şifoniyer ya da komidin kullanarak yatak odalarınızda yer açabilirsiniz. Yatak odanıza girdiğinizde eşyalarınızı koyacak bir yer bulamıyorsanız; otel odalarındaki gibi bavul şeklinde sehpalar kullanarak veya ufak bir puf yerleştirerek, eşyalarınızı yerleştirebilecek dekoratif bir alan yaratabilirsiniz.

Modern Yatak odası

Modern Yatak odası

Yatak odanız küçük ise; yatak başında komidin yerine, ince ve uzun bir raf kullanabilirsiniz. Ayrıca yatak ucuna küçük bir ikili koltuk yerleştirerek; kitap okuyabileceğiniz ya da bir şeyler içip rahatlayabileceğiniz bir alan yaratmanız mümkün. Yatak odası dolaplarının yerinde, yatak başı kadar boş alan bırakarak yerden tasarruf sağlayabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir