Meyve Kasalarından Tasarlanan Ev Eşyaları

Birçok kişi ev eşyasını yeni almaktan yana olurken bazıları ise yeni dekorasyon fikirleri ile geri dönüşüme de destek oluyor. Geri dönüşüme destek olurken farklı onlarca tasarımın hayatta geçmesini sağlayan ve bu tasarımlar ile farklı ve oldukça ilginç olan uygulamalara imza atıyorlar.

Tasarım harikası olan uygulamalar arasında meyve kasaları ile uygulanan mobilyaları da görmeniz mümkün. Çöpe atılan ya da kenarda duran meyve kasaları ile hazırlanan bu tasarım uygulamaları arasında sizin ev ya da bahçeniz için en uygun olan seçimleri yaparak yeni ve son derece şık olan bu tasarımlara sizde yer açabilirsiniz.

Sehpalar

Meyve kasaları ile hazırlanan tasarım uygulamaları arasında en sık karşımıza çıkan sehpa uygulamaları oldu. Farklı renk seçimleri ile hareket kazanan bu tasarımların üstüne cam konularak şık bir tasarım yaratılabiliyor. Bunun yanı sıra sehpa tasarım uygulamalarında urgan ipten de yararlanılarak etrafına sarılarak farklı bir tasarıma da yer açılabiliyor.

Saksılar

Meyve kasaları ile hazırlanan tasarım uygulamaları içinde saksılar ise balkon ve bahçeler için ideal bir dekoratif detaydır. Boyayarak ya da etrafına urgan ip sarılarak farklı bir görsellikte kazandırılan çalışma görsel olarak etkili bir detay sunuyor.

Kitaplık

Meyve kasaları ile tasarlanan uygulamalar arasında raflar geliyor. Kitaplık olarak da kullanılabilen bu raflar sadece oturma odası değil mutfak gibi alanlarda da değerlendirilebiliyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir