LG Class Dikkat Çekiyor

LG, Güney Koreli firma tarafından üretilen bir ünlü bir markadır. LG’nin yeni akıllı telefonu olan LG Class metal kasa özelliğine sahiptir. Telefonun özelliklerinin orta düzeyde olduğu söylenebilir. Telefona ait özellikler üretici firma tarafından Güney Kore’deki sitelerde yayınlanmaya başladı. Site LG Class akıllı telefona dair birçok detayı belirterek tüm detayları tabloda sunar.

lg

lg

Telefonu merakla bekleyenlere ışık tutacak bilgiler sunar. Telefonun önümüzdeki günlerde Türkiye’de de detaylı bilgilerinin yayınlanacağı hakkında bilgi veriliyor. Telefonun en dikkat çeken özelliği olarak, metal kasaya sahip olması gösteriliyor. Tasarımı tamamen tamamlanan LG Class akıllı telefonun Snapdragon 615 ile kullanılacağı verilen ilk bilgiler arasındaydı. Ancak son anda cihazın Snapdragon 410 ile kullanılacağı bilgisi verildi.

lg class

lg class

Telefonun dört çekirdekli olduğu, çözünürlüğünün 720 piksel ve ekran büyüklüğünün 5 inç olduğu söyleniyor.  LG’nin metal kasaya geçmesi ile sonraki üretimlerinde de bu modelde olduğu gibi plastik kasaya veda edeceği düşünülüyor..

lg class cep telefonu

lg class cep telefonu

LG Class Özellikleri Detayları

LG’nin metal kasalı ilk akıllı telefonu olan bu modelin orta düzey özelliklere sahip olduğu söyleniyor. Kriter testinde H740 model numarası ile adlandırılan telefonla ilgili son gelen bilgilere göre;  5,7 inç büyüklüğe sahip HD ekranı olduğu söyleniyor. Ayrıca cihazda  2 GB RAM, 16 GB dâhili depolama alanı olduğu belirtildi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir