Diriliş Ertuğrul Bitiyor mu?

TRT ekranlarının beğenilen ve her yayını ile reytingleri alt üst eden dizisi “Diriliş Ertuğrul” dizisi hakkında yapılan açıklamalara göre bu sezon dizinin final yapması planlanıyor. “Diriliş Ertuğrul” dizisinin yapımcısı ve senaristi olan Mehmet Bozdağ tarafından yapılan açıklamalara göre dizinin finali ile yeni bir projeye adım atılacak.

diriliş

diriliş

Yeni Projenin Konusu Ne Olacak?

Dizinin sıkı takipçileri tarafından hüzünle karşılanan final kararının ardından yeni proje sinyali ise sevindirdi. Yapımcılığını ve senaristliğini yapan Mehmet Bozdağ “Diriliş Ertuğrul” dizisinin finalinin ardından Türk tarihinin dönüm noktası olarak kabul edilen bir başka olaya yani Malazgirt konulu bir projenin de sinyalini verdi.

diriliş ertuğrul

diriliş ertuğrul

Tarihsel olayların anlatıldığı dizilerin oldukça beğeni topladığı günümüzde Diriliş Ertuğrul gerek senaryosu gerek oyuncu kadrosu ile izleyiciden tam not alan muhteşem bir proje olarak karşımıza çıktı. Yeni proje hakkında da açıklamalarda bulunan Mehmet Bozdağ, çekimlerin Ocak 2017 de Orta Asya da yapılacağını bildirdi. Dizinin kadrosu ile ilgili tam olarak belirleyici bir açıklama yapılmadı.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir