Yağ Yakıcı Kahve ile Kilolara Son

Kilo vermeyi hızlandıran kahve içine katacağınız belli karışımlar ile daha sağlıklı ve kalıcı kilo verirsiniz. Kahve iştahı keser ve idrar söktürücüdür. Kahve tükettiğiniz zaman bol su içmelisiniz. Yağ yakımı için kan şekerinin dengelenmesi, yeterli düzeyde protein alımının yapılması ve belirli takviyelerde kalsiyum desteğinin yapılması gerekir.

Yağ Yakıcı Kahve Nasıl Hazırlanır?

Yağ yakan kahveyi mutlaka geceden hazırlayın. Bir tencere içine bir su bardağı süt ve 1 adet çubuk tarçın koyun. Kısık ateşte süt ve tarçını kaynatın. Geceden yapılmasının nedeni tarçın özlerinin süte iyice geçmesini sağlamak. Süt bir taşım kaynadıktan sonra ocaktan alın ve sabaha kadar içinde tarçını bırakın. Ertesi gün öğleden sonra bu karışımı tüketeceğinize yakın içine 1 tatlı kaşığı kahve ekleyin. Tekrar ısıtın ve günde bir kere için.

Yağ yakıcı kahvenin etkisini görmek için kahve yanında 2 su bardağı su tüketmeye özen gösterin. Su içtiğiniz zaman yakılan yağlar daha kolay vücuttan atılır. Yağ yakıcı kahveyi klasik filtre ya da gold kahve türleri ile yapın.  Düzenli etkisini görebilmek için en az bir hafta uygulayın. İki gün tüketip kesinlikle bırakmayın. Çubuk tarçın yerine toz tarçın da kullanabilirsiniz. Akşam yediden sonra yemek yememeye çalışın ve meyveyi öğlen saatlerinde yemeye çalışın. Gece sadece 1 adet kuru kayısı ya da kuru incir tüketebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir