Salaş Kazak İle Hem Rahat Hem Şık!

Kimi kadınlar güzel ve şık olabilmek uğruna dar, sıkı ve rahat olamadığı birçok kıyafeti giymeye razı olurken kimisi ise rahatlıktan vazgeçmeden şık ve güzel olmaktan yanadır. Eğer siz de ikinci kategoride iseniz bu kış  salaş eve bol tarz kazaklardan asla vazgeçemeyeceksiniz demektir.

salaş kazak

salaş kazak

Rahatlığına düşkün olan bayanların oldukça sık kullandığı salaş tarz kazak ve kazak elbise gibi kıyafetler bu sene yine çok moda ve trend. Elbise modellerinde sıklıkla görülen salaş tarz bu kışa farklı renkleri ile damgasını vurdu. Peki salaş kazak elbise nasıl kombin edilmeli? Siz değerli okuyucular için bu yazımızda salaş kazakların  nasıl kombin edileceği konusunda küçük tüyolar paylaştık.

Salaş Kazak Nasıl Kombin Edilmeli?

Salaş kazak elbiseler cool ve rahat yapıdadır. Bu nedenle altından opak bir çorap ve uzun bir çizme ile rahatlıkla kombin edebilirsiniz.

kazak modelleri

kazak modelleri

İsterseniz bot tarzı topuklu ayakkabılar ile de tercih edebilirsiniz. Diğer bir tavsiye ise salaş elbisenizi sporluktan çıkarıp klasikleştirmek isterseniz tavsiyemiz belinize uyumlu bir kemer takmanız olacak. Saçlarınızı da kendi haline rahat bırakabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir