Fujitsu STYLISTIC R726 İncelemesi

Dünyada en hızlı yeniliğin yaşandığı sektör teknoloji sektörüdür.Özellikle hemen her ay teknoloji firmaları yaptıkları yeniliklerle insanların hizmetine yeni cep telefonu ve tablet modelleri sunmaktadır. Tablet modelleri içinde en sık kullanılan tablet markalarından birisi Fujitsu STYLISTIC R726 modeli olmuştur. Fujitsu STYLISTIC R726 özellik olarak son derece kapsamlı model olup ürünün artı özellikleri incelendiğinde kompakt yapıya sahiptir.Fujitsu

FujitsuÇok ideal performansa sahip olan tablet, rahat kullanım sağladığı gibi klavye üzerinde derahat kullanım sunmaktadır. Kalem performansı da yer alan Fujitsu STYLISTIC R726 tablet 4G desteği bulunan bir tablettir. Satışa sunulduktan sonra piyasada yoğun ilgi gören tabletin olumsuz yanı ise pil ömrünün kısa sürede tükenmesidir. Yük altında kullanıldığında fan sesi yüksek olan tablet, kurumsal amaçlı işletmelerin kullanımına çok uygundur.

Fujitsu STYLISTIC R726 Özellikleri Nelerdir

Sim kartı slotu bulunan tablet, mobil internet kullanım imkanı da sunmaktır. Mobil odaklı çalışan kurum ve işletmeler için çok uygun kullanım sağlayan Fujitsu STYLISTIC R726 tablet, yeni hibrit laptoplardan birisidir.

fujitsu stylistic

fujitsu stylistic

Ekranı ve klavyesi ile birlikte kullanıldığında kolay kullanım sağlayan tabletin pil ömrü 9 saat 52 dakika olurken, klavye ile birlikte kullanıldığında ise bu pil ömrü 1 saat daha düşerek 8 saat 52 dakika olmaktadır. Yorucu uygulamaları uzun süre kullandığınızda ise maksimum 6 buçuk saat kullanım imkanıvardır. Tablet 2 çekirdekli olup ekran boyutu ise 12.5 inçtir.Cihazın RAM kapasitesi ise 8 GB olarak belirlenmiştir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir