Abonelerinizle Hızlı Etkileşim Kurmanın En İyi Yolu

YouTube Hikayeleri, içerik oluşturucuların doğrudan abonelerle iletişim kurmasına yardımcı olmak için harika bir araçtır. Bunun nasıl en büyük halkla ilişkiler varlığınız olabileceğini öğrenin.

YouTube Hikayeleri topluluğunuzla bağlantı kurmanın inanılmaz bir yoludur, ancak herhangi bir olumsuz geri bildirimi yönetmek söz konusu olduğunda bu özelliğin kesinlikle çok değerli olabileceğini de biliyor muydunuz?

Bir YouTuber olarak, markanız için özgün içerik oluşturmak yalnızca stresli değil, aynı zamanda güvencesiz de olabilir. Söylediğiniz her şeyi sürekli izlerken kendinize karşı dürüst olma görevi zor bir iştir.

Birçok YouTube kullanıcısı, kasıtsız PR hatalarıyla karşılaşmıştır, ancak başarılı içerik oluşturucular bunları hafifletmek için uygun ve hızlı bir şekilde harekete geçer. Kazalar olur, ancak YouTube’un Hikaye özelliği izleyicilerin sosyal tepkisinden sonra kitleyi elde tutmaya ya da abone sayısı arttırmaya yardımcı olabilir.

YouTube Hikayeleri Abone Sayısı Arttırmaya Nasıl Yardımcı Olur?

YouTube hikayeleri 15 saniye süren ve 7 gün sonra sona eren kliplerdir. YouTube görüntülemelerinin% 70’i mobil cihazlardan geldiğinden, yalnızca mobil cihazlara yönelik bir özelliktir. Bir abone kanalınıza erişir erişmez veya YouTube uygulamasını açar açmaz, hikayenizi hemen görebilir; bu, özelliği içerik oluşturucuların video oluşturmaya zaman ayırmadan kitlelerine bağlanmalarını kolaylaştıran ve hızlı bir yol haline getirir.

Sosyal Hayatınızdan Çalmadan Abone Sayınızı Arttırabilmek İçin

YouTube Hikayeleri,abone sayısı arttırma ve katılımı oluşturmak için o kadar güçlü bir araçtır ki vidIQ bu yılın başlarında bu özelliği vurgulamıştır:

Komut dosyası oluşturma, düzenleme, filme çekme, ses karıştırma ve daha fazlası arasında video oluşturmak için geçen ortalama süre 7 saattir. Bu kısa bir süre gibi görünebilir, ancak sosyal boşluk için önemli bir zaman zarfıdır ve bu nedenle hızlı hareket etmek çok önemlidir. Tipik olarak, en iyi özürler kısa, tatlı, yazılı olmayan ve mazeret göstermeyen özürlerdir.

YouTube Hikayeyi Hızlı ve Etkili Kullanmak Abone Sayısı İçin Önemlidir

YouTube’un Hikaye özelliği, konuya harcanan zamanı azaltırken güveni yeniden sağlama sürecine hızlı bir şekilde yardımcı olmak için kullanılabilir.

Genellikle, yanıt vermek için ne kadar uzun süre beklerseniz, bir YouTuber olarak herkese açık imajınız o kadar kararır ve abone sayısı düşüşü gözlemlenir. YouTube’un hikaye özelliği, hız kazanmadan ve hatta görüntülemenin kaybıyla sonuçlanmadan önce gerilimleri hafifletmenin hızlı bir yoludur.

Görüntüleyenler Hikayenizi ev akışlarında görebildiğinden, yaygaraya neden olan herhangi bir içerik görmeden Hikayenizi bile görebilirler.

Tüm Abonelerinize Görünen Fotoğraf Ya da Video İçeriği İle Doğrudan Yanıt Verin

YouTube doğrudan mesajlaşma özelliğini kaldırmış olsa da, doğaçlama bir Öykü yayınlayarak görüntüleyenlerinizle kişisel bir şekilde yeniden bağlantı kurabilirsiniz. Hayranlar ve görüntüleyenler bu özellik sayesinde Hikayenize yorum yapabilirken, tüm topluluk tarafından görüntülenebilecek bir fotoğraf veya video ile hayranlara doğrudan yanıt verebilirsiniz.

YouTube Hikayeleri genellikle hazırlıksız ve kendiliğinden olmasına rağmen, özellik içerik oluşturuculara, izleyicilere komut dosyası olmadan yeniden bağlanmanın hemen bir yolunu sunar.

YouTube’da Başarılı Olmak İster misiniz?

YouTube’da daha fazla görüntüleme almak ve abone sayısı için arttırım yapabilmek istiyorsanız vidIQ’yu indirdiğinizden emin olun. 1 milyondan fazla içerik oluşturucu, anahtar kelime ve rakip araştırmalarına, kanal denetimlerine ve çok daha fazlasına yardımcı olmak için vidIQ kullanıyor. Şimdi ücretsiz yükleyebilirsiniz.

YouTube görüntülemelerinizi ve abone sayısı arttırma konusunda ciddiyseniz, vidIQ ’ya özel erişim için kaydolun. Başarılı bir YouTube Kanalı’nı yalnızca 30 gün içinde nasıl ileriye taşıyacağınızı kendi gözleriniz ile görün.

Abone sayısı için https://canli.youtubeturkiye.net/ tıklayın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir